Úvod rytmy pro firmy Rytmická show na školeních a večírcích

Rytmická show na školeních a večírcích

Chcete pobavit a rozveselit vaše pracovníky neopakovatelným společným zážitkem na Vašem večírku nebo jen pozvednout náladu a energii při dlouhém sezení a koncentrování při Vašem školení?

Vyzkoušejte naši bubnovací show a rytmickou zábavu všech Vašich pracovníků a hostů s bumbumy, což jsou laděné barevné plastové trubky, které jsou velmi účinné pro práci s větší skupinou lidí.

Barevné bumbumy (orig.boomwhackers) napomohou k zábavě a vytvoření společné spontánní hudby jen v několika minutách.

Skvěle se hodí na večírky nebo konference, do všech akcí vnesou dynamiku a uvolněnost. Výborný prostředek pro „ice breaking“ (uvolňovací a seznamovací) aktivity na Vaší akci a tím vytvoření skvělé atmosféry v sále během velmi krátké doby.

Naše bumbumy, živé, pestře barevné hudební trubky jsou dokonalým nástrojem v době, kdy máte jen krátký omezený čas na přípravu.

Představte si, například, že 100 účastníků Vaší konference při návratu z oběda najdou konferenční místnost transformovanou do velkého instrumentálního barevného hudebního sálu. Sázka na bumbumy se vyplatí také při Vašich večerních akcích nebo když čas, rozpočet nebo prostor jsou omezeny.

Před zahájením akce s Vámi zkonzultujeme přípravu časového rozsahu akce, počtu účastníků a cílů.

Skupinové bubnování a aktivity s bumbumy jsou flexibilní a mohou být vhodně přizpůsobeny dle potřeb a očekávání Vaší společnosti, např. team building, zlepšení atmosféry na školení či podpoření zábavy na večírku.